خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

الاثنين ١١ جمادى الثانية ١٤٤٢

Monday, January 25, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه روز ملی خانواده
معاون ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده:
روز ملی خانواده؛ فرصتی برای یادآوری ضرورت ها
سرگردانی و اضطراب از معضلات فردی به شمار می رود که آثار اجتماعی فراوان دارد. بشر امروز اگر چه در علوم و فن آوری پیشرفت های زیادی داشته، لیکن در ابعاد خودشکوفایی اخلاقی و معنوی شاهد موانع زیادی هستیم.

۱۳۹۸/۶/۶ - ۱۴:۱۴

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
روز ملی خلیج فارس نماد هویت همه ایرانیان است
دکتر صالحی با بیان اینکه جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس نقطه عطفی در هویت سازی خلیج فارس در کشور است، گفت: امسال نمود بین المللی این رخداد در حوزه رسانه ای بسیار خوب بوده که بیانگر توانمندی و اهتمام جدی رسانه های استانی و کشوری است.

۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۰:۴۹

به مناسبت روز ملی خانواده؛
مراسم جشن و تامین جهیزیه ۱۱۰ زوج مسجدی و جشنواره ۱۴۰۰ زوج گلستان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول موسسه خیریه مصباح الهدی گلستان گفت: به مناسبت روز ملی خانواده، مراسم جشن و تامین جهیزیه ۱۱۰ زوج مسجدی و جشنواره یک هزار و ۴۰۰ زوج استان گلستان در روز پنجشنبه (۲۳ شهریور) در آزادشهر برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۳:۲۰

اختصاصی شبستان:
پدر و مادر، هر دو باید سالار خانواده باشند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام الهی‌زاده در همایش تحکیم خانواده گفت: در خانواده ای که پدر و مادر سالار باشند، پدر رهبر خانواده و مادر مدیر آن است.

۱۳۹۳/۷/۲۸ - ۱۶:۰۰