خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸

الأربعاء ٢ رجب ١٤٤١

Wednesday, February 26, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دانشگاه آزاد اسلامی فارس
رئیس اتاق بازرگانی فارس عنوان کرد
لزوم همکاری در راستای رونق تولید برای حفظ استقلال کشور
رزاقی با تاکید بر اینکه چند دهه است که مسئولین در راستای رفاه مردم کار می کنند اما بازهم مردم فقیرتر می شوند، گفت: وظیفه ماست برای حفظ نظام و استقلال کشور، در راستای رونق تولید کار کنیم و اصلاح نظام بانکی، گمرک و فضای کسب و کار کشور باید شکل بگیرد.

۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۴:۴۸

رئیس اداره کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه آزاد فارس خبر داد
برگزاری جشنواره قرآن و عترت دانشگاه آزاد در ۱۶ رشته
عزتی گفت: جشنواره قرآن و عترت دانشگاه آزاد در ۱۶ رشته هنری، ادبی و پژوهشی و همچنین ۹ رشته معارفی و ۱۶ رشته آوایی (شفاهی) برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۹/۱۰ - ۱۳:۵۳

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس عنوان کرد
برگزاری سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور در شیراز
پیشقدم از برگزاری سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور در شیراز خبر داد، گفت: سی و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان با شعار «گام دوم انقلاب در پرتو قرآن» برگزار خواهد شد.

۱۳۹۸/۹/۱۰ - ۱۳:۱۷

دانشگاه ها همواره هدایت و راهگشایی جوامع بشری به سمت روشنایی را به عهده داشته اند
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با اشاره به اینکه آموزش سبک زندگی و مدیریت ذهن باید در دانشگاه ها تدریس شود، گفت: دانشگاه ها همواره هدایت و راهگشایی جوامع بشری را به سمت روشنایی، به عهده داشته اند.

۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۷:۴۵

کمیت نظام آموزشی کشور در مسائل تربیتی، لنگ می زند
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به اینکه امروز باید آموزش و پرورش، رویکردی تربیتی داشته باشند چرا که نظام آموزشی سالمی وجود ندارد و هرچه تحصیلات بیشتر، ادب کمتر می شود، گفت: کمیت نظام آموزشی کشور در مسائل تربیتی، لنگ می زند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۷