خبرگزاری شبستان

جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸

الجمعة ٤ رجب ١٤٤١

Friday, February 28, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پروژه های نیمه تمام
معاون عمرانی استاندار یزد:
اولویت بندی ۱۵۰۰ پروژه نیمه تمام در استان یزد
صادقیان با اشاره به پروژه های عمرانی استان یزد گفت: تعداد ۱۵۰۰ پروژه نیمه تمام عمرانی استان یزد اولویت بندی شده اند.

۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۲:۳۸

استاندار گیلان:
سرمایه‌گذاران موفق گیلان شناسایی شوند
زارع بر شناسایی شرکت‌های موفق در اجرای پروژه‌های نیمه تمام استان تاکید کرد وگفت: دستگاه‌های اجرایی سرمایه‌گذاران موفق را شناسایی و با روش‌های مختلف آنان را به سرمایه‌گذاری و افزایش سهم اشتغال استان ترغیب کنند.

۱۳۹۸/۱۰/۴ - ۱۳:۳۸

دبیر مجمع خیرین ورزش یار خراسان جنوبی خبر داد؛
کمک ۸ میلیارد تومانی خیران در گلریزان «شکوه پیوند» خراسان جنوبی
علی آبادی از جمع آوری ۸ میلیارد تومان در نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی گلریزان «شکوه پیوند» خراسان‌ جنوبی با هدف کمک به اتمام پروژه‌های ورزشی خراسان جنوبی خبر داد.

۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۶:۰۹

معاون فنی و اجرایی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی:
مجتمع آموزشی حیات طیبه تا مهر ۹۹ تکمیل می شود
بهروزی با بیان اینکه مجتمع آموزشی حیات طیبه تا مهر ۹۹ تکمیل می شود، گفت: پیش بینی می شود تکمیل این پروژه تا ۲۰ میلیارد تومان نیاز به تامین اعتبار داشته باشد.

۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۱۴:۳۳

سرپرست حوزه برنامه‌ریزی مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان:
۲۳ پروژه نیمه تمام در گیلان به بخش خصوصی واگذار می‌‌شود
کاووسی از واگذاری ۲۳ پروژه نیمه تمام در گیلان به بخش خصوصی بر اساس ماده ۲۷ قانون خبر داد.

۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۱۵:۳۵

فرماندار گرگان اعلام کرد:
اولویت اعتبارات تکمیل پروژه‎هایی نیمه تمام گرگان
حمیدی با بیان اینکه از ایجاد و تعریف پروژه‎های جدید خودداری کردیم، متذکر شد: تلاش شد با این اعتبارات پروژه‎های بیشتری را به بهره‎برداری برسانیم.

۱۳۹۸/۵/۱۳ - ۱۴:۲۸

روزنامه های ۳ مرداد گیلان:
نابه‌هنجار شدن الگوی بارندگی در گیلان/ وجود ۸۰ هزار پروژه نیمه‌تمام در کشور
« نابه‌هنجار شدن الگوی بارندگی در گیلان»، « وجود ۸۰ هزار پروژه نیمه‌تمام در کشور» و « ممنوعیت واردات برنج به‌قوت خود باقی است» از عناوین نخست روزنامه‌های صبح امروز(۳ مرداد) گیلان است.

۱۳۹۸/۵/۳ - ۰۸:۲۴

فرماندار ماسال:
افزایش ۱۱ درصدی اعتبارات ماسال/ روسای ادارات پیگیر پروژه‌های نیمه‌تمام باشند
عامر با بیان اینکه در سال جاری ۱۲ میلیارد و ۹۸۲ میلیون تومان اعتبار به ماسال اختصاص پیدا کرده که نسبت به سال گذشته ۱۱ درصد رشد داشته است، گفت: روسای ادارات باید پیگیر پروژه‌های نیمه تمام حوزه مربوطه خود باشند.

۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۱:۰۲

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان:
جلوی ساخت و سازهای بی رویه در روستاها گرفته شود
اوسط مقدم با بیان اینکه باید جلوی ساخت و سازهای بی رویه در روستاها گرفته شود گفت: مسئولان شهرستان ماسال موظفند پروژه‌های مربوط به خود را سریعا پیگیری و اشرافیت کامل به آن داشته باشند.

۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۶:۰۷

سرپرست استانداری گلستان:
وجود ۱۲۰۰ پروژه نیمه تمام در سطح استان/ تکمیل پروژه ها اولویت دستگاه های اجرایی باشد
سرپرست استانداری گلستان با اشاره به وجود یک هزار و ۲۰۰ پروژه نیمه تمام در سطح استان، اظهار کرد: در سالجاری باید تلاش کنیم پروژه های جدیدی را آغاز نکنیم و اولویت دستگاه های اجرایی تکمیل پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد باشد.

۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۳:۱۸

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان؛
ضرورت افزایش اعتبارات عمرانی/ ساماندهی رودخانه‌ها نیازمند ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار
محمدی با بیان اینکه اعتبارات عمرانی باید پنج برابر اعتبارات هزینه ای باشد گفت: معضلات رودخانه ها گیلان نیازمند یک هزار میلیارد تومان اعتبار است.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۰

تحقق ۵۰ درصدی درآمدهای غیر نقد تا پایان سال
رییس کمیته منابع انسانی شورای اسلامی شهر تهران گفت: بخش خصوصی به دنبال کسب سود مشروع است و حوزه مدیریت شهری نیز به دنبال کمک گیری این ظرفیت مردمی برای کاهش آثار و تبعات ناشی از کمبود منابع مالی است و باید بسترهای لازم برای این امر، فراهم شود.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۲:۰۳

پروژه های نیمه کاره شهرستان رشت اولویت بندی شود
نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید بر اولویت‌بندی کردن پروژه‌های عمرانی شهرستان رشت تصریح کرد: باید پروژه‌های نیمه کاره شهرستان اولویت بندی و جهت تکمیل و بهره برداری به بخش خصوصی واگذار شود.

۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۱۵:۰۹

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی:
تکمیل پروژه های نیمه تمام نیازمند ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار است
خبرگزاری شبستان: سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی، تعداد پروژه های اثربخش و نیمه تمام را ۲۳۲ مورد عنوان کرد و گفت: برای تکمیل این پروژه ها ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۱:۰۱

۳۰۰ پروژه نیمه تمام فرهنگی/ تالار مرکزی رشت اوایل ۹۷ افتتاح می شود
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه ۳۰۰ پروژه نیمه تمام فرهنگی داریم گفت: تالار مرکزی رشت اوایل سال آینده افتتاح خواهد شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۵

پروژه های نیمه تمام محله های مرکزی پایتخت تا یک سال آینده افتتاح خواهد شد
خبرگزاری شبستان: شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: پروژه های نیمه تمام بخش مرکزی پایتخت از جمله ایستگاه های خط ۷ مترو ، بازسازی ۲ مسجد ، ساخت ۸ بازار میوه و تره بار و ساخت پارکینگ طبقاتی تا یک سال آینده افتتاح خواهد شد.

۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۵:۰۷

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان:
وجود ۱۳۲ پروژه ناتمام ورزشی در استان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: ۱۲۳ پروژه ملی و استانی و ۹ پروژه نیمه تمام از منابع شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی در استان وجود دارد.

۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۲:۵۲

عدم استقبال مدیران از واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان با بیان اینکه از امسال تزریق اعتبار به پروژه های نیمه تمام متوقف می شود، گفت: برخی از مدیران از واگذاری این پروژه ها به بخش خصوصی استقبال نمی کنند.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۰۸:۳۴

۲۶۷ پروژه دولتی گیلان آماده واگذاری به بخش خصوصی
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان گفت: با شناسایی‌های انجام شده ۲۶۷ پروژه نیمه تمام ۱۳ دستگاه اجرایی استان قابلیت واگذاری به بخش خصوصی را دارند.

۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۴:۰۱

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین:
اتمام پروژه های نیمه تمام در اولویت اداره کل ورزش و جوانان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: پروژه های نیمه تمام در اولویت ما قرار دارد تا ان شاالله بتوانیم این پروژه ها را تکمیل کنیم.

۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۳:۲۴