خبرگزاری شبستان

جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸

الجمعة ٤ رجب ١٤٤١

Friday, February 28, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه «پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران»
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان خبر داد؛
تمدید رویداد ملی فهما تا ۴ بهمن/ ثبت افزون بر ۸۸ هزار فعالیت کانون های مساجد گیلان در سامانه سجا
حجت الاسلام رضوانی نژاد از تمدید زمان طرح رویداد ملی فهما تا ۴ بهمن خبر داد و گفت: تاکنون ۸۸ هزار فعالیت‌ توسط کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان در سامانه بچه‌های مسجد ثبت شده است.

۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۶

مدیر ستاد کانون های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد:
«فهما» انسجام در برنامه های فرهنگی و هنری را افزایش می دهد
دولت آبادی با بیان اینکه اجراي طرح ملي «فهما» نتايج خوبي براي كانون ها خواهد داشت، گفت: فهما انسجام در برنامه های فرهنگی و هنری را افزایش می دهد.

۱۳۹۸/۱۰/۴ - ۱۸:۵۷

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور:
«فهما»؛ فرصت دیده‌شدن و درخشش کانون‌های روستایی/ رقابت بیش از ۱۴ هزار کانون مسجدی/ تقدیر از ۱۸۰ کانون برتر
حجت‌الاسلام دکتر ارزانی با بیان‌اینکه طرح ملی «فهما» فرصت درخشش کانون‌های مساجد روستایی در عرصه ملی را فراهم کرده است، گفت: بیش از ۱۴ هزار کانون تاکنون با این طرح همراه شده‌اند و نتایج همزمان با شب ولادت حضرت زهرا(س) اعلام می‌شود.

۱۳۹۸/۹/۲۰ - ۱۰:۰۷

شبستان گزارش می‌دهد
رقابت پرشور کانون‌های مسجدی در طرح ملی «فهما»/ راه کسب عنوان پایتخت فرهنگ و هنر مساجد
رقابت فزاینده کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در سراسر کشور ذیل محورهای هشت‌گانه رویداد ملی «فهما (پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران)»، همراه با روند رو به رشد امتیاز آنها نشان می‌دهد این طرح توانسته انگیزه و پویایی به این کانون‌های مسجدی ببخشد.

۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۳:۵۸

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان کرمانشاه تشریح کرد
ظرفیت‌های کرمانشاه برای کسب عنوان پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران
حجت‌الاسلام کلات‌پور با اشاره‌به ظرفیت‌های استان کرمانشاه برای انتخاب شدن به عنوان پایتخت فرهنگی هنری مساجد ایران، گفت: مساجد این استان در آگاهی‌بخشی حقوقی به مردم با طرح‌هایی همچون «هر مسجد، یک حقوقدان» پیشتاز هستند.

۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۱۳:۴۹

مدیر ستاد کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری
تشریح فرایند رویداد ملی «فهما» در شهرستان های ۱۰ گانه چهارمحال و بختیاری
مظاهری گفت: فرایند رویداد ملی «فهما» به منظور ثبت فعالیت های کانون های مساجد در سامانه «بچه های مسجد» با مشارکت ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانداری ها و بخشداری ها در شهرستان های ۱۰ گانه چهارمحال و بختیاری تشریح می شود.

۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۱:۳۹

رابط فهما ستاد استان اردبیل خبر داد:
«فهما» فعالیت های کانون های مساجد را بیش از پیش نمایان کرد
مدیر حوزه اجتماعی معاونت فرهنگی و هنری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور گفت: «فهما» به عنوان یک رویداد ملی توانست فعالیت ها و برنامه های کانون های مساجد را بیش از پیش نمایان کند.

۱۳۹۸/۸/۱۲ - ۱۵:۰۷

همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه (س)؛
پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران «فهما» معرفی می شود
معاون ساماندهی و فضای مجازی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران (فهما) مشخص و معرفی می شود.

۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۶:۵۷

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:
سامانه «فهما» رویکرد نوین کانون های مساجد برای انتخاب پایتخت فرهنگ و هنر مسجدی کشور است
سقاء، گفت: سامانه «فهما» رویکرد نوین فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد برای انتخاب پایتخت فرهنگ و هنر مسجدی کشور است.

۱۳۹۸/۵/۱۶ - ۱۳:۱۹

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور:
۲۴ هزار کانون مسجدی؛ مجری طرح اوقات فراغت/اجرای طرح «پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران»
حجت‌الاسلام دکتر ارزانی با اعلام تبدیل ۲۴ هزار کانون فرهنگی هنری به پایگاه اوقات فراغت از ابتدای تابستان، گفت: طرح «پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران» به همت ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد اجرا و استان برتر همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) معرفی می‌شود.

۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۴:۵۹