خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

الاثنين ١٨ ربيع الأوّل ١٤٤٣

Monday, October 25, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه نکا
امام جمعه نکا:
قدردانی از نعمت و منعم از وظایف مهم ما در قبال طبیعت است
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: خداوند نعمات فراوانی را در اختیار ما قرار داده است و اکنون قدردانی از نعمت و منعم از وظایف مهم ما در قبال طبیعت است.

۱۴۰۰/۸/۱ - ۲۰:۱۴

هفته وحدت، تدبیر خیرخواهانه برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان است
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: هفته وحدت، تدبیر خیرخواهانه حضرت امام خمینی (ره) برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان در راستای ایجاد تفرقه بین مسلمانان بوده است و اکنون باید این وحدت حفظ شود.

۱۴۰۰/۷/۲۸ - ۱۱:۳۳

هدایتگری نیازمند دنباله روی از علمدار است
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: برای هدایتگری باید دنباله رو علمدار بود و در مسیر ولالیت و ولایتمداری حرکت کرد تا از مشکلات در امان بود.

۱۴۰۰/۷/۲۷ - ۱۳:۱۶

امام جمعه نکا:
پرچم ولایت در هر مسئولیت و شرایطی باید برافراشته بماند
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: جامعه اسلامی ما با ایمان، قرآن، اهل بیت و ولایتمداری به این جایگاه رفیع رسیده است و پرچم ولایت در هر مسئولیت و شرایطی باید برافراشته بماند.

۱۴۰۰/۷/۱۸ - ۱۴:۲۲

امام جمعه نکا:
بزرگترین ریاضت ها، متشرع بودن است
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: بزرگترین ریاضت ها، متشرع بودن است و اینکه انسان براساس شرع عمل کند و تمام ظرفیت ها براساس شرع باشد.

۱۴۰۰/۷/۱۲ - ۱۰:۱۹

امام جمعه نکا:
علامه حسن زاده آملی(ره) افتخارحوزه های علمیه و جهان اسلام بود
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: علامه حسن زاده آملی(ره) افتخارحوزه های علمیه و جهان اسلام بود که برای عموم جامعه و جهان ناشناخته بودند و باید در این بخش تلاش شود.

۱۴۰۰/۷/۱۰ - ۱۰:۰۵

امام جمعه نکا:
پایگاههای مقاومت بسیج رفتارهای دوران دفاع مقدس را در جامعه نهادینه کنند
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: امروزه به نیروهای قدرتمندی همچون نیروها و رزمندگان دفاع مقدس نیازمندیم و جامعه امروز نیازمند رفتارهای دوران دفاع مقدس است و لذا پایگاه های مقاومت بسیج برای جذب نیروهای انقلابی جذاب سازی کنند.

۱۴۰۰/۷/۸ - ۲۰:۳۵

امام جمعه نکا:
جمهوری اسلامی ایران، پرچمدار تفکر رحمانی است
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: جمهوری اسلامی ایران، پرچمدار تفکر رحمانی است و به عنوان مرکز مقاومت در جهان شناخته شده است و ایستادگی و مقاومت مردم و فرزندان این مرز و بوم در ۸ سال دفاع مقدس به جهانیان ثابت شد.

۱۴۰۰/۷/۷ - ۱۲:۰۹

امام جمعه نکا:
مسئولان باید بر محور ولایت حرکت کنند
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: ولایت محور نظام است و مسئولان باید بر محور ولایت حرکت کنند و خدمات رسانی مناسبی به مردم ارائه کنند.

۱۴۰۰/۷/۳ - ۱۲:۴۹

امام جمعه نکا:
حفظ مرزهای عقیدتی در کنار مرزهای جغرافیایی مملکت شهدایی مهمترین وظیفه است
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: حفظ مرزهای عقیدتی در کنار مرزهای جغرافیایی مملکت شهدایی مهمترین وظیفه است و باید مرزهای جغرافیایی و عقیدتی مملکت شهدایی حفظ شود و سبک زندگی ما شهدایی و اهل بیتی شود.

۱۴۰۰/۷/۱ - ۱۱:۱۱

امام جمعه نکا:
خدمت رسانی و ولایتمداری اولویت کار شوراهای اسلامی شهر و روستاها باشد
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: خدمت رسانی و ولایتمداری اولویت کار شوراهای اسلامی شهر و روستاها باشد و همگان تلاش کنند تا خدمتی ارائه و مشکلی برطرف شود.

۱۴۰۰/۶/۱۷ - ۱۷:۳۹

امام جمعه نکا:
مبارزه با فساد راهبرد اساسی نظام جمهوری اسلامی است
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: مبارزه با فساد راهبرد اساسی نظام جمهوری اسلامی است و مهمترین انتظار مردم از مسئولان هم مبارزه با فساد و گره گشایی در اقتصاد است.

۱۴۰۰/۶/۹ - ۲۰:۴۷

امام جمعه نکا:
مردمی بودن و دوری از اشرافی گری در دستور کار مسئولان باشد
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: مسئولان از مردم هستند و جدای از مردم نیستند و لذا امیدواریم سبک زندگی اسلامی و مردمی و دوری از اشرافی گری در دستور کار مسئولان باشد.

۱۴۰۰/۶/۸ - ۱۲:۲۵

امام جمعه نکا؛
مکتب و راه و رسم حسینی در جامعه نهادینه شود
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: شور و شعور حسینی لازم و ملزوم یکدیگرند و باید با رعایت این مسائل مکتب و راه و رسم حسینی در جامعه نهادینه شود.

۱۴۰۰/۶/۷ - ۰۸:۵۸

امام جمعه نکا:
رفع مشکلات معیشتی و اجرای عدالت مهمترین انتظار مردم از رییس جمهور منتخب است
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: رفع مشکلات معیشتی و اجرای عدالت مهمترین انتظار مردم از رییس جمهور منتخب است و انتظار می رود که با فسادهای مختلف مبارزه شود.

۱۴۰۰/۵/۱۱ - ۱۳:۴۵

امام جمعه نکا:
کمال انسانیت در قرب الهی و دوری از گناه است
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: خداوند متعال زندگی را به گونه ای طراحی کرد که ما از سوی خدا می‌آییم و به سوی خدا باز می‌گردیم و در این مسیر باید راه کمال را طی کنیم و کمال انسانیت نیز در مسیر قرب الهی است. و در این مسیر باید از گناه دوری کرد.

۱۴۰۰/۵/۹ - ۱۳:۵۴

زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با فعالیت های تبلیغی و تبیینی فراهم شود
حجت الاسلام محمدی لائینی گفت: حیات، عزت و سربلندی ما در گرو ادامه راه شهداست و ما هر چه داریم از شهدا و صبر و استقامت خانواده شهداست که نباید فراموش شود و باید در این بخش با فعالیت های تبیینی و تبلیغی فرهنگ ایثار و شهادت ترویج شود.

۱۴۰۰/۵/۶ - ۱۱:۵۹

امام جمعه نکا:
ستاد اقامه نماز جمعه به عنوان قرارگاه فرهنگی باید در مسیر ابتکار و نوآوری باشد
حجت الاسلام محمدی لایینی گفت: ستاد اقامه نماز جمعه به عنوان قرارگاه فرهنگی باید در مسیر ابتکار و نوآوری باشد و جوانان و نوجوانان را به این مسیر هدایت کند که ستاد اقامه نماز نکا در این راستا با همه توان وارد عمل شده است.

۱۴۰۰/۵/۵ - ۰۸:۳۷

دانش آموزان برتر قرآن و عترت نکا تجلیل شدند
دانش آموزان برتر قرآن و عترت نکا که به مرحله کشوری راه یافتند؛ با حضور امام جمعه نکا تجلیل شدند.

۱۴۰۰/۵/۴ - ۲۱:۴۹

امام جمعه نکا:
نماز جمعه پایگاهی مهم برای یاری و نگهبانی انقلاب است
حجت الاسلام محمدی لائینی گفت: نماز جمعه پایگاهی مهم برای یاری و نگهبانی انقلاب است و یکی از اسباب کم شدن بار گناهان است و حرکت به سمت نماز جمعه برای اقامه نماز جمعه از بار گناهان کم می کند.

۱۴۰۰/۵/۲ - ۱۱:۴۲