برگزاری نوزدهمین نمایشگاه «عطر سیب و شمیم حسینی» در استان تهران
رویداد فرهنگی عطر سیب از تاریخ ۱۱تا ۱۷ مردادماه و از ساعت ۹ تا ۲۰ با هدف تامین ملزومات برگزاری هیئات حسینی در میدان امام حسین(ع) برپا می‌شود.

خبرگزاری شبستان، گروه قرآن و معارف: روح الله عبدالهی، مدیر روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: در آستانه فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) رویداد فرهنگی عطر سیب از تاریخ ۱۱تا ۱۷ مردادماه و از ساعت ۹ تا ۲۰ با هدف تامین ملزومات برگزاری هیئات حسینی در میدان امام حسین(ع) برپا می‌شود.


وی ادامه داد: مسئولین هیئات مذهبی می بایست حداکثر تا تاریخ ۱۲ مردادماه به شبکه اجتماعی بیرق به نشانی http://yun.ir/xs48t  مراجعه و ثبت نام خود را تکمیل کنند. آن دسته از افراد که در فرآیند ثبت نام خود با مشکل مواجه میشوند،میتوانند جهت دریافت راهنمایی و حل مشکل با شماره ۰۹۳۰۷۷۷۷۶۸۶ تماس بگیرند.


عبدالهی تصریح کرد: مسئولین هیئات پس از ثبت اطلاعات ودریافت پیامک تایید توسط سازمان تبلیغات اسلامی با در دست داشتن کارت ملی به نزدیکترین فرهنگسرای محل زندگی خود در شهر تهران مراجعه و کارت اعتباری خود را دریافت کنند.


وی افزود: مسئولین هیئات مذهبی می توانند با مراجعه حضوری در نمایشگاه عطر سیب واقع در میدان امام حسین(ع) و یا از طریق نمایشگاه و فروشگاه مجازی عطر سیب اقلام مورد نیاز خود را به صورت غیر حضوری تهیه کنند. مسئولان هیئات درصورت بروز مشکل در دریافت کارت اعتباری می توانند با سامانه ۱۸۳۷ تماس بگیرند.


عبدالهی در پایان گفت: براساس توافق و تقسیم کار میان سازمان فرهنگی هنری شهرداری و سازمان اوقاف استان تهران، هیئات مذهبی شهرستانهای استان تهران من الجمله شمیرانات و شهر ری از طریق نمایشگاه شمیم حسینی اقلام مورد نیاز هیئت خود را تهیه کنند.

این نمایشگاه ها در آستان مقدس امامزادگان منتخب از تاریخ ۱۴ مرداد به مدت یک هفته برگزار خواهد شد.


شایان ذکر است ،لینک ثبت نام نمایشگاه شمیم حسینی همان لینک نمایشگاه عطر سیب است.

چاپ خبر