معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت اعلام کرد
انتشار ۳ اثر جدید مهدوی در ایام عید غدیر/ از امام مهدی (عج) در قرآن تا نقش علما در ظهور
حجت‌الاسلام نصوری از انتشار سه اثر جدید توسط مرکز تخصصی مهدویت به مناسبت ایام عید غدیر خبر داد و گفت: «امام مهدی (عج) در قرآن»، «اصحاب امام‌ زمان (عج) در دوران غیبت صغری» و «نقش علماء در رویداد ظهور» به زیور طبع آراسته شدند.

حجت الاسلام والمسلمین «محمدرضا نصوری» در گفتگو با خبرنگار گروه غدیر و مهدویت خبرگزاری شبستان از انتشار سه کتاب جدید مهدوی به مناسبت ایام عید غدیر و به همت مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم خبر داد و اظهار کرد: کتاب «امام مهدی (عج) در قرآن» به قلم سید مهدی توکل به زبان انگلیسی منتشر شده و آیات مرتبط با مهدویت را بررسی کرده است.

 

 

 

 

معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت ادامه داد: علاوه بر این کتاب «نقش علماء در رویداد ظهور» شامل سلسله دروس خارج مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم به قلم نجم الدین طبسی نیز به همت مرکز تخصصی مهدویت در ایام دهه امامت و ولایت روانه بازار نشر شده است.

 

 

 

 

وی تصریح کرد: «اصحاب امام‌ زمان (عج) در دوران غیبت صغری» به قلم نجم الدین طبسی که سلسله دروس خارج مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم را شامل می شود، سومین اثری است که به تازکی به زیرو طبع آراسته شده و به علاقمندان مباحث مهدوی عرضه می شود.

 

 

 

حجت الاسلام نصوری درباره شیوه تهیه این کتاب ها خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای تهیه این کتاب می توانند به مرکز تخصصی مهدویت، به نشانی (قم،صفائیه، کوچه ۲۲،بن بست شهید علیان،پلاک ۲۴) مراجعه کنند و یا با شماره 02537740859 تماس بگیرند.

چاپ خبر