معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه خرمشهر بیان کرد
مرز تجاری شلمچه برای تبادل کالا باز است / زائران سفر خود را به زمان دیگری موکول کنند
زابلی گفت: مرز تجاری شلمچه برای تبادل کالا باز است اما برای حفظ امنیت جانی زائران عتبات، به آنها توصیه می شود سفر خود را به تاخیر بیندازند.

«احمد زابلی» امروز (یکشنبه 10 آذر) در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در منطقه آزاد اروند اظهار کرد: مرز تجاری شلمچه برای تبادل کالا باز است و مشکلی در صادرات به کشور عراق وجود ندارد.

 

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه خرمشهر به توقف عبور کاروان‌ های زیارتی برای اعزام به سفر معنوی عتبات عالیات از طریق گذرگاه بین المللی مرزی شلمچه اشاره کرد و افزود: حفظ امنیت جانی زائران در کشور عراق ایجاب می‌ کند زائران سفر خود را به زمان دیگری موکول کنند.

 

وی با بیان اینکه مرز بین‌ المللی شلمچه برای تردد زائران عتبات عالیات و ورود به خاک کشور عراق بسته نیست یاد آور شد: توصیه می‌ شود زائران ایرانی که به صورت انفرادی قصد سفر به عتبات‌ عالیات را دارند سفر خود را به تاخیر بیندازند.

 

زابلی به تردد اتباع عراقی از مرز بین المللی شلمچه اشاره کرد و اذعان داشت: در حال حاضر تردد اتباع عراقی از مرز شلمچه بدون هیچ مشکلی در حال انجام است و ورود اتباع عراقی به شهرستان‌ های آبادان و خرمشهر بدون روادید امکان‌ پذیر است.

 

چاپ خبر