رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس عنوان کرد
استفاده از ایده های نوین در فارس و رسیدن به خودکفایی پایدار
بابایی گفت: تمامی مدیران باید تلاش کنند تا بستر مناسب برای عملی شدن ایده های نوین و خلاقیت ها در جامعه فراهم شود تا به خودکفایی پایدار برسیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «مظاهر بابایی» امروز (سه شنبه 19 آذر) در مراسم افتتاح اولین مرکز حمایت از ایده و طرح های خلاق و دانش بنیان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس که به مناسبت هفته پژوهش و نوآوری با مشارکت مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی فارس برگزار شد، گفت: پژوهش ها با ارائه فعالیت های کاربردی به جامعه می توانند به کسب درآمد مطلوب منجر شوند.

 

رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس افزود: خوشبختانه کمیته امداد امام خمینی (ره) در فارس دیدگاه خوبی برای توجه به پژوهش ها و استعداها برای به مرحله عمل رسیدن در جامعه دارد.

وی اضافه کرد: امروز باید با توجه به وضعیت جامعه و موقعیت زمانی نظام، تمام مدیران باید به سه نسل گذشته، حال و آینده پاسخگو باشند و از ظرفیت جوان دارای ایده های علمی حمایت کنند.

بابایی تصریح کرد: تمامی مدیران باید تلاش کنند تا بستر مناسب برای عملی شدن ایده های نوین و خلاقیت ها در جامعه فراهم شود تا به خودکفایی پایدار برسیم.

وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی فارس طی هشت ماه اخیر تعامل خوبی با کمیته امداد فارس برای استفاده از ظرفیت های و ایده های نو در پیش گرفته است که در رونق تولید در سطح استان پیامدهای مطلوبی در پی دارد.

بابایی با تاکید بر ایجاد اشتغال در جامعه عنوان کرد: توجه به ایده ها و پژوهش های نوین و به شکوفایی رساندن آنها در اشیجاد اشتغال در جامعه نیز تاثیر بسزایی دارد و جهاد دانشگاهی استان، تمامی ظرفیت های خود در این حوزه را به کار می گیرد.

چاپ خبر