خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸

الجمعة ١٥ ربيع الثاني ١٤٤١

Friday, December 13, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : سیاسی - دولت زمان :   ۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۱۲:۴۱ شناسه خبر : ۸۶۲۳۲۹
وزیر کشور:
امنیت کشور را فدای مطامع سیاسی نکنیم
رحمانی فضلی با اشاره به حوادث اخیر با بیان اینکه این موضوع به امنیت و اقتدار ملی بر می گردد، گفت: نباید این موضوع را در چهارچوب رقابت های سیاسی و منفعت اندیشی های جناحی مورد استفاده قرار دهیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان، «عبدالرضا رحمانی فضلی» در پایان نشست صبح امروز (دوشنبه ۱۱ آذر) در وزارت کشور گفت: امروز در خدمت استانداران بودیم و با توجه به شروع ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس مقرر شد که استانداران در این جلسه حضور داشته باشند و یک بار دیگر تمام مسیری را که برای انتخابات تعیین کردیم، مرور کنیم و گزارشاتی را از استانداران داشته باشیم.

 

وزیر کشور اظهار کرد: مقرر شد متناسب با شرایط تمهیداتی برای هماهنگی همه دستگاه ها اندیشیده شود البته درم ورد حوادث اخیر هم استانداران گزارشاتی از محل ماموریت شان ارایه کردند و قرار است از هر استان یک گزارش را داشته باشیم و مقرر شد که استانداران در فرصت مناسب در مورد دلایل و همچنین بروز این حوادث به جمع بندی برسند و گزارش جمع بندی را به وزارت کشور ارایه دهند.

 

وی تاکید کرد: امیدواریم همان گونه که مردم بعد از حادثه و حین حادثه با آمدن به میدان و ابراز تنفر و انزجار از کسانی که باعث شرارت شدند ما نیز توانسته باشیم با استفاده از تجارب و هماهنگی امنیت آنها را که مهمترین رکن حیات بشری است به نحو احسن تامین کرده باشیم.

 

وی تاکید کرد: علیرغم همه اقداماتی که از طرف دشمنان، رسانه های بیگانه و معاندین انقلاب در تحلیل و تعبیر این موضوع اتفاق افتاد، خوشبختانه آنچه که قابل ارایه و عرضه در این شرایط است، این است که مردم ما کماکان پشتیبان، حامی و در کنار انقلاب هستند و این علیرغم همه شرایطی است که ما الان در کشور داریم. همه می دانیم ما تحت تحریم اقتصادی هستیم و مشکلات اقتصادی که دشمنان بر ما تحمیل می کنند، آثار خودش را دارد اما همه با اراده ای که دارند و تحلیل دقیقی که دارند در پشت سر رهبری و همراه و همگام با دولت پیش می روند.

 

رحمانی فضلی تاکید کرد: یقینا با اراده عمیق قلبی و عملی خودمان ثابت خواهیم کرد که در همه شرایط مردم پشتیبان انقلاب و نظام هستند و راه مقاومت و استقامت راه اصلی حمایت از اسلام، انقلاب، ایران و مردم است.

 

وی گفت: امیدوارم کسانی که در این خصوص در این چند روز به دلیل عدم اطلاع از جهل به همه ابعاد موضوع قضاوت و داوری ای کردند تامل و تحمل بیشتری داشته باشند. این نوع قضاوت ها به خصوص در مورد نیروهایی که در این چند شب شرایط بسیار سختی را گذراندند و از امنیت مردم در مقابل کسانی که عملا و علنا به صورت مسلحانه از سلاح سرد و سلاح گرم استفاده کردند، ایستادند و برای امنیت مردم تلاش کردند نباید به گونه ای صحبت کنیم که این زحمات نادیده گرفته شود.

 

رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: حتما توضیحات بیشتری در مورد ابعاد این موضوع داده خواهد شد و مقداری تامل و تحمل لازم است. برخی از افراد و جریانات نیز از این موضوع فکر کردند می توانند بستر سیاسی خوبی در مورد رقابت های سیاسی خودشان استفاده کنند و مسایلی را مطرح کردند که قطعا مردم نسبت به آنها قضاوت و داوری می کنند.

 

وزیر کشور تصریح کرد: من به عنوان وزیر کشور و فردی که بیشترین اطلاع را در مورد هماهنگی با نیروها داشته ام، عنوان می کنم که این موضوع مربوط به امنیت ملی است و به اقتدار و منافع ملی بر می گردد و نباید این موضوع را در چهارچوب رقابت های سیاسی و مصلحت اندیشی های جناحی و منفعت اندیشی های جناحی استفاده کنیم. خداوند از ما نخواهد گذشت که منافع عمومی را فدای مطامع سیاسی آنی و کوتاه مدت کنیم.

 

رحمانی فضلی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم همه برای سربلندی ایران و عزت و امنیت کشور تلاش کنیم./

پایان پیام/33

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

سلامی خطاب به دشمنان منطقه‌ای ایران

دست از فتنه برندارید، انتقام میگیریم

فرمانده کل سپاه خاموش کردن فتنه‌ها را سند وفاداری ملت به انقلاب اسلامی دانست و خطاب به ‌ دشمنان‌ منطقه‌ای‌ ایران گفت:‌ اگر دست از فتنه علیه ایران اسلامی برندارید شما را تعقیب می‌کنیم، می‌یابیم‌ و با آتش کشیدن منافعتان از شما انتقام می‌گیرم.

اخبار برگزیده شبستان