خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

الثلاثاء ١٢ جمادى الثانية ١٤٤٢

Tuesday, January 26, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : مسجد و کانون ها - فعالیتهای مساجد زمان :   ۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۴:۵۸ شناسه خبر : ۸۶۶۲۰۴

دیدار صمیمی رئیس امور مساجد با ائمه جماعات + تصاویر
دیدار صمیمی رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد با ائمه جماعات مساجد تهران دوشنبه هر هفته برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان،دیدار صمیمی  رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد با ائمه جماعات مساجد تهران دوشنبه هر هفته در مرکز آموزش محراب برگزار می شود.

 

در این دیدار که هر هفته در روز دوشنبه برگزار می شود، ائمه جماعات تهران در دیدار حضوری و چهره به چهره با ریاست مرکز رسیدگی به امور مساجد، موضوعات و مسائل مطروحه در حوزه فعالیت خود و مساجد هدف را مطرح کردند.

 

هدف از این دیدارهای حضوری و چهره به چهره؛ بیان مطالب و مشکلات از سوی ائمه جماعات بدون هیچ واسطه و ضابطه‌ای است. همچنین رسیدگی به مشکلات مطرح از اهداف این نشست است.