امروز:دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ نسخه اصلی خبرگزاری
شبستان گزارش می دهد
انتظاراتی که با اجرای رتبه بندی فرهنگیان محقق نشد
احکام رتبه بندی برای فرهنگیان صادر و در حقوق آن ها نیز اعمال شد اما بیشتر معلم ها معتقدند انتظارات آن ها از این طرح محقق نشده است و رتبه بندی مشکلات زیادی دارد.
رییس جمهوری در همایش استانداران و فرمانداران سراسر کشور
پاسدار اسلامیت و جمهوریت نظام هستیم/نگذاریم ترامپ موفق شود
حجت الاسلام روحانی با اشاره به اینکه مردم در سال ۵۸ به اسلامیت و جمهوریت ایران رای دادند، گفت: ما باید پاسدار این دو رکن اساسی باشیم.
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور اعلام کرد
قرآن و عترت و کتاب‌خوانی اولویت نخست کانون‌های مساجد در رویداد ملی «فهما»/ ثبت بیش از ۱۵ هزار ایده در سامانه بچه‌های مسجد
حجت‌الاسلام دکتر ارزانی با بیان‌اینکه سامانه بچه‌های مسجد زیست‌بومی برای اشتراک تجربیات و تعامل اعضا و فعالان کانون‌های مساجد است، گفت: قرآن و عترت و کتاب و کتاب‌خوانی دو شاخص پرطرفدار و اول در اجرای نخستین رویداد ملی «فهما» هستند.
شبستان گزارش می دهد:
جزئیات فرود اضطراری هواپیمای مسافربری تهران _ ماهشهر
هواپیمای مسافربری شرکت کاسپین که صبح امروز از تهران به مقصد ماهشهر در حال پرواز بود هنگام فرود در فرودگاه ماهشهر از باند خارج شد.
آغاز جلسه علنی مجلس/بررسی تقاضای نمایندگان برای تشکیل کمیسیون ویژه رسیدگی به حوادث آبان
در جلسه امروز مجلس تقاضای عده‌ای از نمایندگان در مورد تشکیل کمیسیون ویژه رسیدگی به حوادث بعد از گرانی بنزین در شهرهای مختلف کشور مورد بررسی قرار می گیرد.
نوبخت:
عیدی کارمندان ۱۲ میلیون ریال است
معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: عیدی کارکنان دولت ۱۲ میلیون ریال است.
با تصویب دولت
میزان پاداش پایان سال کارکنان دولت تعیین شد
هیئت وزیران به دستگاه‌های اجرایی اجازه داد به کارمندان خود مبلغ ثابت ۱۱ میلیون ریال به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال ۱۳۹۸ به عنوان پاداش آخر سال (عیدی) در بهمن ماه سال جاری از محل بودجه مصوب دستگاه‌های اجرایی پرداخت کنند.
تدارک مساجد دانشگاه‌ها برای ایام شهادت حضرت زهرا(س) + برنامه‌ها
مراسم عزاداری فاطمیه دوم و ایام شهادت حضرت زهرا(س) با حضور سخنرانان و مداحان بنام در مساجد دانشگاه‌های تهران برگزار می‌شود.
قیمت طلا و دلار ۶ بهمن
سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۹۲۶ هزار تومان/ دلار ۱۳۳۵۰ تومان
امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار ۵۰۳ هزار و ۷۰۰ تومان و هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۵۷۱ دلار، سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۹۲۶ هزار تومان است.
آغاز جلسه علنی مجلس/بررسی گزارش روند اجرای برجام در دستور کار مجلس
بررسی گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از روند اجرای برجام در دستور کار جلسه امروز مجلس قرار دارد.
به دلیل استقبال مخاطبان
اجرای «زخم مدینه» تا روز شهادت حضرت زهرا(س) تمدید شد
اجرای نمایش «زخم مدینه» که از روز پنجشنبه ۱۹ دی در مجموعه فرهنگی ایوان شمس آغاز شده، تا روز چهارشنبه ۹ بهمن، مصادف با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) تمدید شد.