امروز:پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ نسخه اصلی خبرگزاری
روحانی:
هیچ قوه ای نمی‌تواند در امر قوای دیگر دخالت کند
رییس جمهوری با تاکید بر اینکه هیچ قوه ای نمی‌تواند در امر قوای دیگر دخالت کند، گفت: اصل ۱۱۳ کامل روشن و از بدیهیات است واضحات تفسیر ندارد کاملا روشن است که رییس جمهور مسوول اجرای قانون اساسی است نه ناظر.
نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس:
دود اختلاف مجلس و دولت به چشم مردم می رود
نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دود اختلاف مجلس و دولت به چشم مردم می رود، گفت: اینکه ما به جامعه بین الملل چند صدایی را مخابره کنیم قدرت چانه زنی مان را از دست می دهیم.
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد:
پویش «مسجد، کانون مهر علوی» در جذب کمک‌ برای زلزله‌زدگان سی‌سخت موثر است
حجت‌الاسلام ذاکر با قدردانی از خبرگزاری شبستان برای اجرای پویش رسانه‌ای «مسجد، کانون مهر علوی»، گفت: نقش رسانه‌ها در تشویق و ترغیب مردم برای کمک‌رسانی به هموطنان محروم و آسیب‌دیده بی‌بدیل است.
گزارش تصویری از پویش «مسجد کانون مهر علوی» در سی سخت
کاروان پویش «مسجد، کانون مهر علوی» به همت موسسه حضرت خدیجه (س)، ستاد کانون های مساجد استان، با توزیع ۴ هزار بسته گوشت، یک تن آرد و یک دستگاه نانوایی سیار به سوی شهر سی سخت به حرکت درآمد.
چین:
لغو تحریم‌های ایران راه خروج از بن‌بست مسئله توافق هسته‌ای است
سخنگوی وزارت امور خارجه چین در کنفرانس خبری امروزش بر اهمیت لغو تحریم های ایران در حل و فصل مسائل پیرامون توافق هسته ای تاکید کرد.
مشی بسیج، بهره مندی از سپهر اندیشه ای امام(ره) و رهبری است
مشی بسیج بهره مندی از فرمایشات امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب است و در سپهر اندیشه این دو عزیز دست به کنش گری میزند. بسیج پایگاهی برای تمام ملت است.
دستیار مدیر کل مشارکت های کمیته امداد امام خمینی (ره)
هویت کمیته امداد به دلیل مشارکت های مردمی است
«بیت الله برقراری» با تاکید بر گسترش مراکز نیکوکاری گفت: هویت کمیته امداد امام خمینی(ره) به دلیل مشارکت مردم است.
مسئول موسسه آینده روشن
ولایت، حاکمیت انسان معصوم بر فکر، قلب و زندگی انسان / ولایت امیرالمومنین (ع)توسط امام زمان (عج) گسترده و بسط داده می شود
حجت الاسلام والمسلمین پورسیدآقایی گفت: ولایت یعنی حاکمیت انسان معصوم بر فکر و قلب و زندگی انسان و ولایت علوی یعنی کسی که حاکمیت حضرت علی (ع) را می پذیرد. اصل ظهور و اصل تحقق ظهور چنین ولایتی است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران:
روحانیت تا پای جان به پای انقلاب ایستاده است
حجت‌الاسلام محمودی با تاکید بر نقش ویژه و سازنده روحانیت در زمان فعلی گفت: روحانیت تا پای جان به پای انقلاب ایستاده است و سختی ها را تحمل نموده است که ماندگار ترین پایداری ها در انقلاب برای قشر مظلوم روحانیت بوده است.
قالیباف:
همه مکلف به اجرای قانون هستیم/ تفاهم و وحدت جزو وظایف ماست
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر تفاهم و وحدت گفت: همه ما مکلف به اجرای قانون هستیم.