امروز:شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ نسخه اصلی خبرگزاری
نماینده ولی فقیه در مازندران:
انتظار فرج امام زمان (عج) نیازمند معرفت افزایی است
حجت الاسلام محمدی لائینی با بیان اینکه انتظار فرج امام زمان (عج) نیازمند معرفت افزایی است، گفت: در عصر غيبت بايد زمينه ساز ظهور حضرت ولي عصر(عج) در حوزه های مختلف فرهنگي و اجتماعي باشيم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان:
آمادگی ۱۵۰ مسجد در استان کرمان برای میزبانی از معتکفین/ سازمان تبلیغات و حوزه هنری باید جدی تر و هماهنگ تر عمل کنند
حجت الاسلام حقانی با اشاره به آمادگی ۱۵۰ مسجد در استان کرمان به ظرفیت ۵۰ هزار نفر برای آیین معنوی اعتکاف؛ بر لزوم کارهای مشترک و جدی سازمان تبلیغات و حوزه هنری حسب فرمایشات مقام معظم رهبری تأکید کرد.
یک شاعر آیینی:
شعرای جوان درباره معارف اهل بیت(ع) بیشتر مطالعه کنند
طهماسبی با بیان اینکه شعرای جوان نباید به ظواهر مسائل مرتبط با اهل بیت(ع) بسنده کنند، گفت:آنها باید ظرایف شعر آیینی را بشناسند و اطلاعات تاریخی خود را افزایش دهند.
عضو مجمع جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
قبل از پرداختن به متربی باید به مربیان بپردازیم
آیت الله رمضانی با بیان اینکه ما باید قبل از اینکه به متربیان مان بپردازیم به مربیان مان بپردازیم گفت: سعی و اهتمام باید در این بخش متمرکز بشود و بعد نوبت به تربیت و متربیان خواهد رسید.
حجت‌الاسلام والمسلمین ایمانی‌پور:
گفت‌وگوهای دینی احیاگر اخلاق در جوامع معاصر است
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دور دوم گفت‌وگوی دینی اسلام و مسیحیت آفریقای جنوبی با تأکید بر اینکه در نظام اخلاقی اسلام، هدف اصلی رفتارهای اخلاقی، رسیدن به کمال و تقرب به خداوند است، گفت: گفت‌وگوهای دینی احیاگر اخلاق در جوامع معاصر است.
به همت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد؛
جشنواره فجر انقلاب ویژه بچه‌های مسجد برگزار می‌شود
جشنواره فجر انقلاب بچه‌های مسجد در بخش‌های شش‌گانه همچون فجرانه، حرف حساب و سهم من به همت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برگزار می‌شود.
خشونت پلیس و داغی که بر دل مادران می نشیند / نقض عدالت با قتل یک سیاه پوست آمریکایی
قتل یک جوان سیاهپوست دیگر توسط پلیس آمریکا نشان می دهد که این خشونت حتی با وجود به راه افتادن جنبش های جهانی مانند «زندگی سیاهان اهمیت دارد» قرار نیست به راحتی خاتمه پیدا کند.