خبرگزاری شبستان

شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱

السبت ٦ رجب ١٤٤٤

Saturday, January 28, 2023

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

رییس کمیسیون امور داخلی و شوراها:

نفوذ در سایه ضعف ساختارها اتفاق می افتد

رییس کمیسیون امور داخلی و شوراها با بیان اینکه نفوذ در سایه ضعف ساختارها و یک سری اقدامات اتفاق می افتد، گفت: اگر بتوانیم بسترهایی که باعث ایجاد نفوذ در کشور می شود را ببندیم قطعا خسارتی به کشور نمی رسد.

مهمترین عناوین خبری

رییس کمیسیون امور داخلی و شوراها:

نفوذ در سایه ضعف ساختارها اتفاق می افتد

رییس کمیسیون امور داخلی و شوراها با بیان اینکه نفوذ در سایه ضعف ساختارها و یک سری اقدامات اتفاق می افتد، گفت: اگر بتوانیم بسترهایی که باعث ایجاد نفوذ در کشور می شود را ببندیم قطعا خسارتی به کشور نمی رسد.

حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی در کمیسیون انرژی مجلس

نمایندگان کمیسیون انرژی گزارش رئیس سازمان بسیج سازندگی درباره عملکرد این سازمان در بخش انرژی کشور را استماع خواهند کرد.

دستیار وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد:

مدیریت سریع ایران در اتفاقات مربوط به سفارت آذربایجان

موسوی با بیان اینکه اتفاقات مربوط به سفارت آذربایجان در تهران به سرعت مدیریت شد، گفت: سرعت عمل قابل تحسین همه دست اندرکاران از بالاترین سطح تا وزارت خارجه، فرماندهی انتظامی و وزارت اطلاعات و صداوسیما تمام ماجرا را روشن کرد.

وزیران نفت و صنعت به پارلمان می روند

وزیران صنعت، معدن و تجارت و نفت به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان در جلسه علنی هفته جاری مجلس شورای اسلامی حضور خواهند یافت.

بازدید رهبری از نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی

رهبر انقلاب اسلامی از نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی بازدید کردند.

مروری بر روزنامه های ۸ بهمن:

رکورد شکنی ۷ میلیاردی دلاری برای صادرات/ خشونت در مساله حجاب کارساز نیست

آیت الله مکارم شیرازی: خشونت در مساله حجاب کارساز نیست ، قیام قرآنی، حادثه سفارت آذربایجان انگیزه شخصی داشت، محرومیت دستوری برای معلمان معترض، رکورد شکنی ۷ میلیاردی دلاری برای صادرات از عناوین روزنامه هاست.

وزیر خارجه مطرح کرد:

آمادگی کامل تهران برای روشن شدن ابعاد حمله مسلحانه به سفارت آذربایجان

امیرعبداللهیان بر آمادگی تهران برای روشن شدن ابعاد حمله مسلحانه به سفارت آذربایجان در ایران تاکید کرد و گفت: به دولت و ملت برادر و همسایه، این حادثه تلخ را تسلیت می گویم.

شهدای دفاع مقدس در روز ۸ بهمن

تاریخ انقلاب اسلامی پر از رشادت ها و از خودگذشتگی ملت ایران است و دوران دفاع مقدس یکی از طلایی ترین این دوران هاست؛ دورانی که رزمندگان با رشادت و ایثار در مقابل دشمن ایستادگی کردند و تعداد زیادی از آنها به فیض شهادت نائل شدند.

بیشتر

اخبار برگزیده شبستان

معرفی کتاب

شهدای دفاع مقدس در روز ۸ دی

دفاع مقدس گنجینه‌ای از ایستادگی، استقامت و ازخودگذشتگی مردان و زنان غیرتمند و متعهد ایران در برابر حمله ناجوانمردانه دشمن به این مرزوبوم است.

با نگاهی به کتاب «حمزه»/

داستان شهیدی که جهاد را وظیفه خود می دانست

شهید محمد حسین حمزه فعالیت های جهادی را وظیفه خود می دانست و اعتقاد داشت که این گونه فعالیت ها باید با قدرت انجام شود.

نگاهی به کتاب«نور نیایش»/

امام سجاد(ع) رسالت خویش را با «دعا» تداوم بخشیدند/ مبارزات امام سجاد(ع) بیشتر فرهنگی بود

امامت امام سجاد(ع) با جانسوزترین روز در تاریخ شیعه یعنی عاشورا آغاز شد، با زخم های بی امان بر پیکره اسلام بر اثر قیام های گوناگون شیعیان و ظلم بی ...

کتاب های جدید با موضوع انقلاب اسلامی معرفی می شود

مجموعه نشست‌های رونمایی از کتاب‌هایی با موضوع انقلاب اسلامی، با عنوان «خیابان انقلاب» به همت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می شود.

نگاهی به کتاب«نسخه محرمانه»/

«نسخه محرمانه» مجموعه با حیایی است/ اشعاری عاشقانه و سیاسی اما نجیب

شاعر «نسخه محرمانه»با تعریف عشق در مدارهای دینی و توجه به مضامین انسانی بدون پرده دری جذابیت اشعار عاشقانه را حفظ کرده است.

بیشتر